Het is officieel zomer – als zou je dat niet zeggen – en tegendraads als we zijn presenteert Ruff Rhythmz een verse ambient mix, gemaakt door .Zolder.
De mix bevat meer dan genoeg drones en soundscapes, een enkele ratelende sequencer en, zoals het ambient betaamt, zul je er geen enkele beat in terugvinden (ruff rhythmz? Neuh, meer fluffy rhythmz!).
Afwisselend is-ie wel: het ene moment zo rustiek als een zomerse weide, het volgende zo koud en duister als een poolnacht. Kortom: gezellig! 68 minuten prachtige luister-electronica waar je vanzelf rustig van wordt in deze hectische tijden. Mix door .Zolder, mastering door Statik @ Ruff Rhythmz Studio. Tracklist in de comments!
Podcast: Download (157.3MB)
De zeer door mij gewaarde site bigbeats.nl – waar ook menige Ruff Rhythmz mix werd gelinkt, waarvoor nog steeds mijn dank – legt met een paar dagen het loodje. Dood, morte, finito. Maar je kent het wel, Phoenix, Oprijzen uit zijn As en natuurlijk Beter dan Nooit Tevoren!
Bigbeats in de remix (samen met wat andere weblogs) heet Eclectro, een site met nieuws en links voor Eclectische Electronica (komt u bekend voor misschien?) met welbekende namen als Inge en Roowlant als posters. Dat gaat dus wel goed komen met de inhoud aldaar. Eclectro betekent méér schrijvers, méér posts, méér onderwerpen, méér muzikale mogelijkheden en méér algehele levensvreugde.
UPDATE: Inge van Eclectro heeft me gevraagd om wat pennevruchten dan wel mixwerk af te leveren voor Eclectro, wat ik natuurlijk graag doe. De eerste exclusieve mix van mijn hand voor Eclectro is dan ook een feit!
Podcast: Download (108.8MB)
Laatste Reacties